PP & G klub
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

PP & G klub


 
KazaloKazalo  IščiIšči  Latest imagesLatest images  Registriraj seRegistriraj se  Prijava  

 

 Disciplinska komisija

Go down 
5 posters
AvtorSporočilo
Prti_
Admin
Prti_


Število prispevkov : 165
Age : 33
Registration date : 19/08/2007

Disciplinska komisija Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Disciplinska komisija   Disciplinska komisija EmptyPet Mar 14, 2008 4:25 pm

Predlagam sestanek komisije, kjer bomo razpravljali o morebitnih težavah v rodu in naredili načrt sestankov za prihodnost.


Martin Peternel
Nazaj na vrh Go down
http://forum.windzin.com/
Luka
QueenOfSpam
Luka


Število prispevkov : 218
Age : 36
Registration date : 19/08/2007

Disciplinska komisija Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Disciplinska komisija   Disciplinska komisija EmptyPet Mar 14, 2008 4:49 pm

Kot eden iz med treh članov disciplinske komisije se strinjam. Disciplina je tema, ki se je v rodu veliko ljudi sploh ne zaveda. Prepričan sem da če odkrijemo glavne krivce temu, bo rod deloval uspešneje.
Nazaj na vrh Go down
Knez Fjodor
prečastiti
Knez Fjodor


Število prispevkov : 142
Age : 40
Location : Zgornji Kašelj
Registration date : 21/08/2007

Disciplinska komisija Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Disciplinska komisija   Disciplinska komisija EmptyČet Mar 20, 2008 3:43 pm

[sic!]
Nazaj na vrh Go down
Blaži
Flash Gordon
Blaži


Število prispevkov : 103
Registration date : 19/08/2007

Disciplinska komisija Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Disciplinska komisija   Disciplinska komisija EmptyPet Mar 21, 2008 10:30 pm

kilikilijakazakajokohamabumbumbum?
Nazaj na vrh Go down
Leonzi
pomije
Leonzi


Število prispevkov : 107
Age : 38
Location : Vrhnika
Registration date : 24/08/2007

Disciplinska komisija Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Disciplinska komisija   Disciplinska komisija EmptyTor Mar 25, 2008 12:19 am

Kot član Rodove uprave imam dolžnost razpravljati tudi o problemu discipline, ki se je razpasel tudi med krogi funkcionarjev, katerih primarna naloga je prav sankcioniranje skrajno škodljivih deviantnih oblik vedenja v našem taborniškem rodu.
Očitno so me protagonisti že prehiteli in s samoironijo opomnili na resnost pojava, ki na plastičen način prikazuje realizacijo neresnosti in formalne ničevosti organa, ki se med nami naziva kot disciplinska komisija. Eklatanten dokaz za nedisciplino je, mnogi ne boste verjeli, prav naša disciplinska komisija!
Zvočnost v znakovnem naboru tega pojma je tako zelo blagoglasna, da ji želim na tem mestu prisluhniti še enkrat: disciplinska komisija.
Nazaj na vrh Go down
Knez Fjodor
prečastiti
Knez Fjodor


Število prispevkov : 142
Age : 40
Location : Zgornji Kašelj
Registration date : 21/08/2007

Disciplinska komisija Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Disciplinska komisija   Disciplinska komisija EmptyTor Mar 25, 2008 12:38 am

Nisi član rodove uprave.

Seveda pa ti pa to ne preprečuje komentirati zanimive izjave in delovanja posameznikov iz zgoraj navedene komisije.
Nazaj na vrh Go down
Leonzi
pomije
Leonzi


Število prispevkov : 107
Age : 38
Location : Vrhnika
Registration date : 24/08/2007

Disciplinska komisija Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Disciplinska komisija   Disciplinska komisija EmptyTor Mar 25, 2008 1:09 am

O, glej ga zlomka! Ko so mi pa ravno prej opevani zatrjevali, da sem član rodove uprave. Ker sem bil v času seje "letnega" občnega zbora Rsa zadržan, sem poprosil te novo"izvoljene" funkcionarje, da mi povedo, če sem v tem letu tudi jaz imenovan na kakšno prav posebno mesto. "Ja Lenzi, ti si član rodove uprave", so mi govorili. Očitno so storili greh.

V vsaki nesreči pa je tudi nekaj sreče, saj tako morebitni naključni ne bodo sodili moje morale po izvršnem organu, kateremu bi tudi sam naključno pripadal. Ilhamdulilla!
Nazaj na vrh Go down
Knez Fjodor
prečastiti
Knez Fjodor


Število prispevkov : 142
Age : 40
Location : Zgornji Kašelj
Registration date : 21/08/2007

Disciplinska komisija Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Disciplinska komisija   Disciplinska komisija EmptyTor Mar 25, 2008 4:23 pm

Saj vem, da se po izrazni stilistiki ne morem kosati s teboj, bom pojasnil bolj robato:

rodova uprava niso vsi vodniki, ampak starešina, načelnik in načelniki družin in ostali funkcionarji (tajnik, blagajnik, ...) ter dva izvoljena člana izmed PP in G. Je pa tako, da sta ta dva Ana Tomšič in Janvit; prva zato, ker je še vedno pridna in ima izkušnje, Janvit pa je letos pokazal veliko volje in je tudi kar nekaj stvari naredil.

Ne skrbi pretirano. To je seveda, kakor vsi vemo, na papirju. Aktivira se v primeru kakšnih stvari, ki niso za vse. Ampak to je redko ali nikoli.
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Disciplinska komisija Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Disciplinska komisija   Disciplinska komisija Empty

Nazaj na vrh Go down
 
Disciplinska komisija
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
PP & G klub :: Klub :: Disciplinska komisija-
Pojdi na: